Alle våre produkter på et sted!
Sjekk vår nye katalog!
Din leverandør av vinduer, dører, garasjeporter og tilbehør på det svenske og norske markedet.
Vi tilbyr løsninger spesielt utviklet for våre partnere fra Skandinavia
Levering innen 10 dager og kundeservice på høyeste nivå
Vi har et nettverk av over 100 forhandlere i Skandinavia. Vi satser på B2B-relasjoner.
fönster från Polen Drutex

Drutex vinduer

Drutex er en av Europas største produsent av vinuder og dører i PVC. Drutexs produkter selges i de fleste europeiske land, USA, Mexico, Australia og Midtøsten. Produktene møter de høyeste tekniske kravene, og det er bekreftet av ulike selvstendige test institutter bl.a. IFT Rosenheim, Norsk Dør- og Vinduskontroll, Sveriges Tekniske Forskningsinstitutt SP.

I dag produserer Drutex 7 000 vinduer i døgnet og leverer sine produkter innen en uke til hele Europa.

GALLERI

los

Løsninger innført i det skandinaviske markedet

KONTAKTSKJEMA

  Zapoznałam/Zapoznałem się z Polityką Prywatności VENSKA sp. z o.o., gdzie znajdują się informacje dotyczące sposobu przetwarzania danych osobowych przez Venska sp. z o.o. - tj. zostałam/zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do m.in.: wglądu, zmiany, usunięcia, przeniesienia, sprostowania, uzupełnienia oraz ograniczenia przetwarzania danych, jak również o możliwości wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez VENSKA sp. z o.o..

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VENSKA sp. z o.o. zbieranych celem realizacji zamówień na Towary i Usługi będące przedmiotem oferty VENSKA sp. z o.o., z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać wysyłając wiadomość pod adres biuro@venska.eu , jednakże wycofanie udzielonej zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem.