Venska Sp. z o.o.

ul. A. Grunwaldzka 163, 80-266 Gdańsk,  Polska
tel. +48 58 770 31 00
fax +48 58 526 11 95
NIP: PL7811893082

Vi snakker norsk – ta gjerne kontakt med oss

Salg

Adam Łukasik

SALGSSPESIALIST

tel. NO +47 329 93 850

tel. PL +48 58 770 41 14

adam.lukasik@venska.eu

Agata Cieklińska

TEAMLEDER

tel. NO +47 569 99 019

tel. PL +48 58 770 31 03

agata.cieklinska@venska.eu

Agnieszka Milewska

Agnieszka Milewska

SALGSSPESIALIST

tel. NO +47 569 99 014

tel. PL +48 58 770 31 02

aga.milewska@venska.eu

Aleksandra Zuzelska

Aleksandra Zuzelska

JUNIOR SALGSSPESIALIST- KOMPOSITT DØRER

tel. NO +47 329 93 862

tel. PL +48 58 770 11 22

aleksandra.zuzelska@venska.eu

Zuzanna Niewęgłowska MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Zuzanna Niewęgłowska

JUNIOR SALGSSPESIALIST

tel. NO +47 329 93 845

tel. PL +48 58 770 11 27

zuza@venska.eu

Dominik Szulc

SALGSSPESIALIST

tel. SE + 46 30 057 59 09

tel. PL +48 58 770 31 09

dominik.szulc@venska.eu

Krystian Szpak

UTVIKLINGSSJEF

tel. SE +46 30 057 59 07

tel. PL +48 58 770 31 07

krystian.szpak@venska.eu

Aleksandra Kuźniewska

SALGSSPESIALIST

tel. SE +46 30 057 59 06

tel. PL +48 58 770 31 06

aleksandra.kuzniewska@venska.eu

Cezary Groblewski

SALGSSPESIALIST

tel. SE +46 48 076 08 04

tel. PL +48 58 770 41 13

cezary.groblewski@venska.eu

Julia Szwejkowska

SALGSSPESIALIST

tel. SE +46 30 057 59 08

tel. PL +48 58 770 41 19

julia.szwejkowska@venska.eu

Emilia Rutkowska

SALGSSPESIALIST

tel. SE +46 48 076 08 03

tel. PL +48 58 770 31 01

emilia.rutkowska@venska.eu

Joanna Fichtner

SALGSSPESIALIST

tel. SE +46 48 076 08 01

tel. PL +48 58 770 41 11

asia.fichtner@venska.eu

Marta Buczyńska

Marta Buczyńska

JUNIOR SALGSSPESIALIST

tel. SE +46 30 057 59 02

tel. PL +48 58 770 11 25

marta.buczynska@venska.eu

Ewa Rękawiecka

Ewa Rękawiecka

JUNIOR SALGSSPESIALIST

tel. SE +46 30 057 59 01

tel. PL +48 58 770 11 24

ewa.rekawiecka@venska.eu

Katarzyna Zakrzewska

Katarzyna Zakrzewska

JUNIOR SALGSSPESIALIST

tel. PL +48 58 770 11 23

kasia.zakrzewska@venska.eu

Alina Lewandowska

JUNIOR SALGSSPESIALIST

tel. SE +46 30 057 59 06

tel. PL +48 58 770 31 06

alina.lewandowska@venska.eu

Anita Stadnik

SALGSSPESIALIST

tel. SE +46 48 076 08 04

tel. PL +48 58 770 41 13

anita.stadnik@venska.eu

Marta Nowosińska

JUNIOR SALGSSPESIALIST

tel. SE +46 30 057 59 06

tel. PL +48 58 770 31 06

marta.nowosinska@venska.eu

Krzysztof Kotkiewicz

SALGSSPESIALIST

tel. SE +46 30 057 59 04

tel. PL +48 58 770 31 04

krzysztof.kotkiewicz@venska.eu

Jan Makowski

FRAKTSPESIALIST

tel. PL +48 723 007 667

jan.makowski@venska.eu

Leszek Nurzyński

SALGSSPESIALIST-BEREGNINGER

tel. PL +48 58 770 31 00

leszek.nurzynski@venska.eu

Ledelse og administrasjon

Maciej Wenta

CEO

tel. +48 58 770 31 00

biuro@venska.eu

Paweł Kluska

EKSPORTDIREKTØR

tel. +48 722 050 373

pawel.kluska@venska.eu

Bartłomiej Kłodnicki

EKSPORTDIREKTØR

tel. PL +48 58 770 11 26

tel. SE +46 30 057 59 05

bartek.klodnicki@venska.eu

Justyna Węglewska

ADMINISTRATIV DIREKTØR

tel. +48 58 770 41 18

taxcare@venska.eu

Dorota Walkusz-Rudnicka

REGNSKAPSSJEF

tel. +48 58 770 41 16

dorota.walkusz@venska.eu

Anna Nurzyńska

REGNSKAPSANSVARLIG

tel. +48 58 770 31 00

anna.nurzynska@venska.eu

Malgorzata Makowska

Małgorzata Makowska

REGNSKAPSANSVARLIG

tel. +48 58 770 31 00

malgorzata.makowska@venska.eu

Agnieszka Czajka

REGNSKAPSANSVARLIG

tel. +48 58 770 31 00

agnieszka.czajka@venska.eu

Bartłomiej Węglewski

FINANSDIREKTØR

tel. +48 58 770 31 00

taxcare@venska.eu

KONTAKTSKJEMA

ZOBACZZAMKNIJ
3 people follow Venska_Drutex