Venska Sp. z o.o.

ul. A. Grunwaldzka 163, 80-266 Gdańsk,  Polska
tel. +48 58 770 31 00
fax +48 58 526 11 95
NIP: PL7811893082

Mówimy po szwedzku i norwesku – zapraszamy do kontaktu

Sprzedaż

Adam Łukasik

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

tel. NO +47 329 93 850

tel. PL +48 58 770 41 14

adam.lukasik@venska.eu

Agata Cieklińska

KIEROWNIK DS. ORGANIZACJI ZESPOŁU

tel. NO +47 569 99 019

tel. PL +48 58 770 31 03

agata.cieklinska@venska.eu

Agnieszka Milewska

Agnieszka Milewska

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

tel. NO +47 569 99 014

tel. PL +48 58 770 31 02

aga.milewska@venska.eu

Aleksandra Zuzelska

Aleksandra Zuzelska

MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU
DRZWI KOMPOZYTOWE

tel. NO +47 329 93 862

tel. PL +48 58 770 11 22

aleksandra.zuzelska@venska.eu

Zuzanna Niewęgłowska MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Zuzanna Niewęgłowska

MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU

tel. NO +47 329 93 845

tel. PL +48 58 770 11 27

zuza@venska.eu

Dominik Szulc

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

tel. SE + 46 30 057 59 09

tel. PL +48 58 770 31 09

dominik.szulc@venska.eu

Krystian Szpak

KIEROWNIK DS. ROZWOJU

tel. SE +46 30 057 59 07

tel. PL +48 58 770 31 07

krystian.szpak@venska.eu

Julia Szwejkowska

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

tel. SE +46 30 057 59 08

tel. PL +48 58 770 41 19

julia.szwejkowska@venska.eu

Cezary Groblewski

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

tel. SE +46 48 076 08 04

tel. PL +48 58 770 41 13

cezary.groblewski@venska.eu

Aleksandra Kuźniewska

KIEROWNIK DS. KSZTAŁCENIA

tel. SE +46 30 057 59 06

tel. PL +48 58 770 31 06

aleksandra.kuzniewska@venska.eu

Emilia Rutkowska

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

tel. SE +46 48 076 08 03

tel. PL +48 58 770 31 01

emilia.rutkowska@venska.eu

Joanna Fichtner

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

tel. SE +46 48 076 08 01

tel. PL +48 58 770 41 11

asia.fichtner@venska.eu

Marta Buczyńska

Marta Buczyńska

MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU

tel. SE +46 30 057 59 02

tel. PL +48 58 770 11 25

marta.buczynska@venska.eu

Ewa Rękawiecka

Ewa Rękawiecka

MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU

tel. SE +46 30 057 59 01

tel. PL +48 58 770 11 24

ewa.rekawiecka@venska.eu

Katarzyna Zakrzewska

Katarzyna Zakrzewska

MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU

tel. SE +46 30 057 59 07

tel. PL +48 58 770 11 23

kasia.zakrzewska@venska.eu

Alina Lewandowska

MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU

tel. SE +46 30 057 59 07

tel. PL +48 58 770 31 07

alina.lewandowska@venska.eu

Anita Stadnik

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

tel. SE +46 48 076 08 04

tel. PL +48 58 770 41 13

anita.stadnik@venska.eu

Marta Nowosińska

MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU

tel. SE +46 30 057 59 07

tel. PL +48 58 770 31 07

marta.nowosinska@venska.eu

Krzysztof Kotkiewicz

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

tel. SE +46 30 057 59 04

tel. PL +48 58 770 31 04

krzysztof.kotkiewicz@venska.eu

Jan Makowski

SPECJALISTA DS. SPEDYCJI

tel. PL +48 723 007 667

jan.makowski@venska.eu

Leszek Nurzyński

SPECJALISTA DS. EKSPORTU
KALKULACJE

tel. PL +48 58 770 31 00

leszek.nurzynski@venska.eu

Zarząd i Administracja

Maciej Wenta

PREZES

tel. +48 58 770 31 00

biuro@venska.eu

Paweł Kluska

DYREKTOR DS. EKSPORTU

tel. +48 722 050 373

pawel.kluska@venska.eu

Bartłomiej Kłodnicki

KIEROWNIK DS. E-COMMERCE

tel. SE +46 30 057 59 05

tel. PL +48 58 770 11 26

bartek.klodnicki@venska.eu

Justyna Węglewska

DYREKTOR ADMINISTRACYJNY

tel. +48 58 770 41 18

taxcare@venska.eu

Dorota Walkusz-Rudnicka

KSIĘGOWA

tel. +48 58 770 41 16

dorota.walkusz@venska.eu

Anna Nurzyńska

ADMINISTRACJA

tel. +48 58 770 31 00

anna.nurzynska@venska.eu

Malgorzata Makowska

Małgorzata Makowska

ADMINISTRACJA

tel. +48 58 770 31 00

malgorzata.makowska@venska.eu

Agnieszka Czajka

ADMINISTRACJA

tel. +48 58 770 31 00

agnieszka.czajka@venska.eu

Bartłomiej Węglewski

DYREKTOR FINANSOWY

tel. +48 58 770 31 00

taxcare@venska.eu

FORMULARZ KONTAKTOWY

3 people follow Venska_Drutex
Twitter Pic termway Twitter Pic yaktoco Twitter Pic 7BlingsB