Venska Sp. z o.o.

ul. A. Grunwaldzka 163, 80-266 Gdańsk,  Polska
tel. +48 58 770 31 00
fax +48 58 526 11 95
NIP: PL7811893082

Vi pratar svenska – kontakta oss gärna

Försäljning

Krystian Szpak

UTVECKLINGSCHEF

tel. SE +46 30 057 59 07

tel. PL +48 58 770 31 07

krystian.szpak@venska.eu

Julia Szwejkowska

FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST

tel. SE +46 30 057 59 08

tel. PL +48 58 770 41 19

julia.szwejkowska@venska.eu

Cezary Groblewski

FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST

tel. SE +46 48 076 08 04

tel. PL +48 58 770 41 13

cezary.groblewski@venska.eu

Aleksandra Kuźniewska

UTBILDNINGSCHEF

tel. SE +46 30 057 59 06

tel. PL +48 58 770 31 06

aleksandra.kuzniewska@venska.eu

Emilia Rutkowska

FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST

tel. SE +46 48 076 08 03

tel. PL +48 58 770 31 01

emilia.rutkowska@venska.eu

Joanna Fichtner

FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST

tel. SE +46 48 076 08 01

tel. PL +48 58 770 41 11

asia.fichtner@venska.eu

Marta Buczyńska

Marta Buczyńska

JUNIOR FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST

tel. SE +46 30 057 59 02

tel. PL +48 58 770 11 25

marta.buczynska@venska.eu

Ewa Rękawiecka

Ewa Rękawiecka

JUNIOR FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST

tel. SE +46 30 057 59 01

tel. PL +48 58 770 11 24

ewa.rekawiecka@venska.eu

Katarzyna Zakrzewska

Katarzyna Zakrzewska

JUNIOR FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST

tel. SE +46 30 057 59 07

tel. PL +48 58 770 11 23

kasia.zakrzewska@venska.eu

Alina Lewandowska

JUNIOR FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST

tel. SE +46 30 057 59 07

tel. PL +48 58 770 31 06

alina.lewandowska@venska.eu

Anita Stadnik

FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST

tel. SE +46 48 076 08 04

tel. PL +48 58 770 41 13

anita.stadnik@venska.eu

Marta Nowosińska

JUNIOR FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST

tel. SE +46 30 057 59 07

tel. PL +48 58 770 31 06

marta.nowosinska@venska.eu

Adam Łukasik

UTVECKLINGSCHEF

tel. NO +47 329 93 850

tel. PL +48 58 770 41 14

adam.lukasik@venska.eu

Agata Cieklińska

GRUPPCHEF

tel. NO +47 569 99 019

tel. PL +48 58 770 31 03

agata.cieklinska@venska.eu

Agnieszka Milewska

Agnieszka Milewska

FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST

tel. NO +47 569 99 014

tel. PL +48 58 770 31 02

aga.milewska@venska.eu

Aleksandra Zuzelska

Aleksandra Zuzelska

FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST KOMPOSITDÖRRAR

tel. NO +47 329 93 862

tel. PL +48 58 770 11 22

aleksandra.zuzelska@venska.eu

Zuzanna Niewęgłowska MŁODSZY SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Zuzanna Niewęgłowska

JUNIOR FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST

tel. NO +47 329 93 845

tel. PL +48 58 770 11 27

zuza@venska.eu

Dominik Szulc

FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST

tel. SE + 46 30 057 59 09

tel. PL +48 58 770 31 09

dominik.szulc@venska.eu

Krzysztof Kotkiewicz

FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST

tel. SE +46 30 057 59 04

tel. PL +48 58 770 31 04

krzysztof.kotkiewicz@venska.eu

Jan Makowski

FRAKTSPECIALIST

tel. PL +48 723 007 667

jan.makowski@venska.eu

Leszek Nurzyński

FÖRSÄLJNINGSSPECIALIST BERÄKNINGAR

tel. PL +48 58 770 31 00

leszek.nurzynski@venska.eu

Styrelse och administration

Maciej Wenta

VD

tel. +48 58 770 31 00

biuro@venska.eu

Paweł Kluska

EXPORTDIREKTÖR

tel. +48 722 050 373

pawel.kluska@venska.eu

Bartłomiej Kłodnicki

E-HANDELSCHEF

tel. SE +46 30 057 59 05

tel. PL +48 58 770 11 26

bartek.klodnicki@venska.eu

Justyna Węglewska

ADMINISTRATIV CHEF

tel. +48 58 770 41 18

taxcare@venska.eu

Dorota Walkusz-Rudnicka

BOKFÖRINGSCHEF

tel. +48 58 770 41 16

dorota.walkusz@venska.eu

Anna Nurzyńska

BOKFÖRINGSANSVARIG

tel. +48 58 770 31 00

anna.nurzynska@venska.eu

Malgorzata Makowska

Małgorzata Makowska

BOKFÖRINGSANSVARIG

tel. +48 58 770 31 00

malgorzata.makowska@venska.eu

Agnieszka Czajka

BOKFÖRINGSANSVARIG

tel. +48 58 770 31 00

agnieszka.czajka@venska.eu

Bartłomiej Węglewski

FINANSDIREKTÖR

tel. +48 58 770 31 00

taxcare@venska.eu

Bartłomiej Socha

IT-specialist

KONTAKTFORMULÄR

  Jag har läst VENSKAs sp. z o. o. integritetspolicy, där informmation angående behandlingen av personuppgifter av VENSKA sp. z o. o. samlas, dvs. jag har blivit informerad om mina rättigheter till att bl.a. få tillgång, ändra, radera, överföra, rätta, komplettera och begränsa personuppgifterna, samt om möjligheten att invända mot behandlingen av mina personuppgifter av VENSKA sp. z o. o.

  Jag samtycker till att VENSKA sp. z o.o. bearbetar mina personuppgifter som samlas för att hantera order av erbjudna av VENSKA sp. z o.o. Varor och Tjänster, med förbehåll att samtyckets återkallelse inte ska påverka överensstämmelsen med behandlingslagen baserat på samtycket givet innan dess återkallelse. Samtycket är frivilligt och du kan återkalla det när som helst genom att skicka ett meddelande till adressen biuro@venska.eu, däremot samtyckets återkallelse inte ska påverka överensstämmelsen med behandlingslagen baserat på samtyckets givet innan dess återkallelse.